Zināmi Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra pāri

18.03.2024

Trešdien, 20. martā, “VEF Rīga” uzvara pār BK “Ogre” (81:74) nofiksēja Latvijas komandu vietu kārtību Pafbet Latvija – Igaunijas līgas pamatturnīrā, kas nosaka arī pārus Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā.

“VEF Rīga” (23 uzvaras, 6 zaudējumi) un BK “Ventspils” (20-10) ieņēmušas pirmās divas pozīcijas un nodrošinājušas vietu valsts čempionāta pusfinālā.

Neatkarīgi no pēdējo spēļu rezultātiem debitanti “Rīgas Zeļļi” nodrošinājuši 3. vietu (17-12 un labāka bilance savstarpējās spēlēs ar ogrēniešiem), BK “Ogre” (17-13) – 4. vietu, BK “Liepāja” (11-18) – 5. vietu, “VALMIERA GLASS VIA” (7-21) – 6. vietu. Šīs četras komandas kvalificējušās ceturtdaļfinālam. “Latvijas Universitātei” (5-24) sezona beigsies līdz ar pamatturnīra pēdējo spēli.

Ceturtdaļfināla sērijās līdz trijām uzvarām spēlēs “Rīgas Zeļļi” – “VALMIERA GLASS VIA” un BK “Ogre” – BK “Liepāja”.

Paredzams, ka ceturtdaļfināla sērijas sāksies 9. un 10. aprīlī, bet šis grafiks tiks koriģēts, ja kāda no ceturtdaļfinālistēm iekļūs apvienotās līgas pusfinālā (Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas ceturtdaļfināla sērijas notiks no 29. marta līdz 6. aprīlim).