Visi jaunumi

Par Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbolu līgas atbalstītāju kļūst nekustamā īpašuma attīstītāji “Kaamos”

19.09.2023

Dalīties:

“Kaamos” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu, celtniecību, kokapstrādi, zaļo enerģiju, kā arī iegulda jaunuzņēmumos.

SIA “Kaamos Real Estate” valdes priekšsēdētājs Guntars Cauna: “Esam pagodināti uzsākt sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību Latvijas basketbolam tik nozīmīgā laikā. Patiesi vēlamies dot savu pienesumu mūsu valsts basketbola attīstībā un kopā iedvesmot arī citus aktīvam, sportiskam un veselīgam dzīvesveidam. “Kaamos” vārdā novēlu visām komandām veiksmīgu un aizraujošu 2023./2024. gada sezonu!”

Latvijas basketbola līgu direktors Salvis Mētra: “Priecājoties par valstsvienības panākumiem paturēsim prātā, ka daudzas mūsu zvaigznes augušas Latvijas basketbola sistēmā un rūdījušās Pafbet Latvijas – Igaunijas līgā. “Kaamos” pievienošanās līgas atbalstītājiem palīdzēs organizēt sacensības vēl augstākā līmenī un nodrošināt spēlētāju izaugsmi veicinošus apstākļus.”

Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas sestajā sezonā startēs astoņas Igaunijas, septiņas Latvijas un viena Ukrainas komanda. Pamatturnīrs sāksies 21. septembrī ar spēlēm Igaunijā. Latvijas komandas pirmās spēles aizvadīs 29. septembrī.

https://kaamos.ee/?lang=lv