Pafbet LBL finālsērija: ceturtdien plkst.17:40 Rimi OSC piektā spēle “VEF Rīga” – BK “Ventspils”

28.07.2022

Ceturtdien, 19. maijā, plkst.17:40 Rimi Olimpiskajā sporta centrā sāksies Pafbet Latvijas Basketbola līgas finālsērijas piektā spēle “VEF Rīga” – BK “Ventspils” (LTV7 tiešraide). Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 3:1 rīdzinieku labā.

Ceturtdien plkst.17:40 “VEF Rīga” – BK “Ventspils”: LTV7. Sērijā 3:1

Pirmajās spēlēs 94:80, 88:93, 89:65, 98:74. Nepieciešamības gadījumā sestā spēle 21. maijā plkst.18 Ventspilī, septītā – 23. maijā plkst.18 OSC.

“VEF Rīga” komandai pēc Ventspilī piedzīvotās neveiksmes uzvaras trešajā un ceturtajā spēlē nāca grūtāk, nekā varētu spriest pēc gala iznākumiem. Abas reizes izšķirošais pārsvars tika nodrošināts tikai otrajā puslaikā, ieslēdzot lielāku jaudu aizsardzībā. Te, šķiet, arī meklējama atslēga piektajai spēlei – ja mājinieki neļaus viesiem ieskrieties un noslēgs savu soda laukumu, būs labas izredezes pabeigt sēriju.

BK “Ventspils” vienībai jāpaveic tas, kas LBL vēsturē līdz šim izdevies tikai vienu reizi – sērijā jāatspēlējas no 1:3. Pirmās divas spēles Rīgā apliecināja, ka “svešais” laukums nav būtisks šķērslis metienu precizitātei, tiesa, pietrūka jaudas un stabilitātes visām 40 minūtēm.