Pafbet LBL finālsērija: “VEF Rīga” nostiprina pārsvaru, piektā spēle trešdien Rimi OC

19.05.2024

Svētdien, 19. maijā, Pafbet Latvijas Basketbola līgas finālsērijas ceturtajā spēlē “Arēnā Rīga” “VEF Rīga” pārspēja komandu “Rīgas Zeļļi” (90:79), sērijā līdz četrām uzvarām nostiprinoties vadībā (3:1). Piektā spēle trešdien, 22. maijā, plkst.20 Rimi Olimpiskajā centrā.

“Rīgas Zeļļi” – “VEF Rīga” 79:90 (18:19, 42:38, 62:62). Sērijā 1:3

Pirmajās trijās ceturtdaļās mājiniekiem “zeļļiem” izdevās īsi izrāvieni (8;0. 31:22, 54:47), kurus pretiniekiem izdevās apturēt un drīz vien arī likvidēt. Pēdējās desmit minūtēs iniciatīvu savās rokās ņēma “VEF Rīga” (68:74, 73:81), galotnē nosargājot vadīnunun atgūstot iniciatīvu cīņā par titulu.

Visā spēlē divpunktnieki 24/38 – 14/30, trīspunktnieki 5/27 – 10/35, sodi 16/20 – 12/20, atlēkušās bumbas 30-46, kļūdas 9-8.

“Rīgas Zeļļi” komandai Kamaka Hepa guva 28., Džordans Hanters 19, Juris Vītols 9 (5 piesp.), Dāvids Vīksne 8, Aizeja Osborns 7, Rihards Berkolds 3, Artūrs Strēlnieks 3, Toms Skuja 2, Uģis Pinete, Mārtiņš Meiers,

“VEF Rīga” komandai Šons Paips guva 28 punktus (5 piesp.), Džaizeks Lotijs 22, Gregorijs Vaitingtons 12+10 atl., Dairis Bertāns 12, Arnaldo Toro Barea 7+13 atl., Roberts Blūms 7, Rodrigo Būmeisters 2, Pēteris Pinnis, Alberts Putāns, Raivo Butirins.

“VEF Rīga” – “Rīgas Zeļļi”: līdz 4 uzvarām