Pafbet LBL ceturtdaļfināls: “Liepāja” un “Ogre” sāk ar pārliecinošām uzvarām

06.04.2023

Trešdien, 5. aprīlī, Pafbet LBL ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē BK “Ogre” sagrāva “VALMIERA GLASS VIA” (104:66), bet ceturtdien, 6. aprīlī, BK “Liepāja” pārliecinoši pieveica “Latvijas Universitāti” (93:65). Sērijās cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, otrās spēles 9. aprīlīValmierā un 10. aprīlī Rīgā.

BK “Liepāja” – “Latvijas Universitāte” 93:65 (27:12, 53:32, 74:50). Sērijā 1:0

2.spēle 10. aprīlī plkst.18:30 Rimi OC, 3. spēle 13. aprīlī plkst.19 Liepājā. Nepieciešamības gadījumā 4. spēle 15. aprīlī Rimi OC, 5. spēle 17. aprīlī plkst.19 Liepājā.

Pamatturnīrā abās spēlēs uzvarēja “Latvijas Universitāte”, tāpēc liepājniekiem nebija vajadzīga papildus motivācija. Jau no pirmās sekundes mājinieki darbojās ar lielāku enerģiju, ko papildināja arī precizitāte.

Uzvarētājiem daudz labāka metienu precizitāte: 2p. 21/37 – 19/43, 3p. 12/18 – 6/23.

“Liepājai” Kristaps Miglinieks guva 18 punktus (3p. 6/8), Ričards Daniels Vanags 17, Kārlis Šiliņš 16+9 atl., Renārs Birkāns 14+10 piesp.

“Latvijas Universitātei” Dāvids Vīksne guva 15 punktus, Reinis Avotiņš 11.

BK “Ogre” – “Valmiera GLASS VIA” 104:66 (25:10, 57:31, 85:51). Sērijā 1:0.

2.spēle 9. aprīlī plkst.19 Valmierā, 3. spēle 12. aprīlī plkst.19 Ogrē. Nepieciešamības gadījumā 4. spēle 14. aprīlī plkst.19 Valmierā, 5. spēle 16. aprīlī plkst.17 Ogrē.

Mājiniekiem liels pārsvars kopš pirmās minūtes. Tas gan vēl nenozīmē, ka otrajā mačā Valmierā ies tāpat.

“Ogrei” Kārlis Apsītis guva 20 punktus, Rihards Zēbergs un Viljams Taltons pa 15, Jānis Pozņaks un Ernests Kalve pa 12.

Valmieriešiem Tervels Beks guva 14 punktus, Kristofers Karlsons 11.

**

Divcīņas BK “Ogre” – “VALMIERA GLASS VIA” uzvarētāji pusfināla sērijā līdz trim uzvarām sacentīsies ar BK “Ventspils”, pāra BK “Liepāja” – “Latvijas Universitāte” labāko komandu gaida tikšanās ar “VEF Rīga”.