Visi jaunumi

Pafbet LBL 2023. gada sezonas balvu ieguvēji (pilns saraksts)

17.05.2023

Dalīties:

Pafbet Latvijas Basketbola līga pēc 2022./2023. gada sezonas rezultātiem piešķīrusi īpašas balvas vairākās nominācijās.

“Solis uz priekšu”: Kārlis Šiliņš

Sezonas laikā visvairāk progresējušajam spēlētājam paredzētā balva piešķirta BK “Liepāja” centram. Perspektīvais virsdivmetinieks jau kopš pirmajām spēlēm pieteicās uz komandas līdera godu. Reputācija tika nostiprināta nostiprināja, sakrājot iespaidīgu statistiku gan gūto punktu, gan izcīnīto bumbu, gan sakrātā lietderības koeficienta izteiksmē, kā arī divas reizes nopelnot Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas Mēneša spēlētāja titulu.

Gada tiesnesis: Oskars Lucis

Autoritāte, principialitāte un kompetence vadot visspraigākās spēles. Profesionāls darbs ne tikai basketbola laukumā, bet arī audzinot jaunos tiesnešus.

Gada treneris: Artūrs Visockis-Rubenis

Jauno spēlētāju attīstība, “otrā elpa” karjerā mazliet iestrēgušiem basketbolistiem un komandas ikdienā uzturētā sajūta, ka basketbols ir kas vairāk, nekā tikai spēle – no šiem saskaitāmajiem galvenā trenera Artūra Visocka-Rubeņa vadītā BK “Liepāja” šosezon sasniedza Latvijas čempionāta bronzas medaļas, Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas finālu un personisko rekordu Pafbet Latvijas – Igaunijas līgā (10. vieta). Labs darbiņš!

Gada vērtība: Jānis Pozņaks

Pafbet LBL pieredzējušākais spēlētājs 40. dzīves gadā laukumā bija (ir!) tikpat enerģisks, pašaizliedzīgs un nepiekāpīgs, kā visā savas garās karjeras laikā. Stabila BK  “Ogre” vērtība zem abiem groziem!

“Gada #6 spēlētājs”: Ilmārs Čerbikovs

BK “Ogre” fanu kluba “Spektrs” līderis ar saviem domubiedriem nodrošinājis skaļu, emocionālu un konsekventu atbalstu savai komandai gan baltās, gan ne tik baltās dienās, atsaucoties izaicinājumam savu enerģiju un talantu likt lietā arī valstsvienības spēlēs. Tā skan īsta “6. spēlētāja” sirds!